آموزش کسب درآمد

آموزش کسب درآمد از اینترنت و سایت های آنلاین

آموزش کسب درآمد

آموزش کسب درآمد از اینترنت و سایت های آنلاین

آموزش کسب درآمد

آیا میدانستید افرادی هستند که شغل اصلی آنها در اینترنت بوده و درآمدی بالغ بر چندصد میلیون تومان در ماه دارند؟!

پیوندها

آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)

دوشنبه, ۳۱ فروردين ۱۳۹۴، ۱۲:۰۳ ب.ظ

آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)

برای برداشت از سایت های کسب درآمد خارجی نیاز به حساب های اینترنتی دارید دارید پی زا یکی از بهترین و معتبر ترین این حساب هاست که مورد استفاده افراد زیادی در سراسر جهان در اینترنت است.

برای افتتاح حساب ابتدا اینجا را کلیک کنید و وارد سایت پی زا شوید.
روی لینک بالا که کلیک کنید ، وارد صفحه اصلی سایت Payza  میشید که شبیه تصویر زیر هست و باید روی گزینه Sign Up  که در تصویر زیر میبینید کلیک کنید:
آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)
بعد از کلیک کردن روی گزینه Sign Up  که در تصویر بالا میبینید ، وارد صفحه جدیدی میشوید که شبیه تصویر زیر هست و در این صفحه همان طور که میبینید اول از شما میپرسه که کدام نوع حساب Payza  را میخواید افتتاح کنید ؟ شما گزینه وسط یعنی  Personal Pro  را انتخاب کنید . در قسمت بالای صفحه انتخاب نوع حساب یعنی همین عکسی که در زیر هست ، یک گزینه داره که نوشته Select Your Country یعنی کشورتان را انتخاب کنید ، در واقع باید کشوری رو که قرار آدرس و شماره تلفنش رو بدین انتخاب کنید ، و کشوری باشه که با آیپیش وارد شدید. مثلا اگه قراره آدرس و تلفنی که قراره در فرم ثبتنام بنویسید مال کشور انگلیس باشه ، پس باید اونجایی که نوشته کشورتان را انتخاب کنید ، نام کشور انگلیس رو انتخاب کنید.
آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)
بعد از انتخاب کشور و نوع حسابتان یا همون Personal Pro  ، وارد صفحه جدیدی میشوید که دارای 3 تا Step  یا 3 تا قسمت هست و این 3 Step  رو باید تکمیل کنید دقیقا به روشی که در زیر توضیح میدم تا حساب بانکی اینترنتی پیزای شما ایجاد بشه.
خوب همان طور که گفتم ، بعد از کلیک بر روی گزینه Personal Pro  وارد صفحه جدید میشید که شبیه تصاویر زیر هست ، البته من هر Step  رو چند قسمت کردم و زیر هر قسمت هم توضیح دادم که برای شما آسونتر باشه ، حالا درست طبق تصاویر زیر و مطالبی که نوشتم پیش برید و این 3 تا Step رو کامل ، دقیق و با دقت پر کنید تا حسابتون رو باز کنید دقت کنید که من هر قسمت رو با یک شماره به ترتیب مشخص کرده ام و در توضیحات هم فقط کافیه اون شماره و پیدا کنید که بدونید چی به چیه ، خوب بریم ببینیم این 3 تا Step  چطور باید پر بشه.
آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)
شماره 1: در این قسمت باید از منوی کشویی که میبینید ، جنسیتتون رو انتخاب کنید ، اگر مرد هستید ، گزینه Mr رو انتخاب کنید و اگر زن هستید ، گزینه Ms رو انتخاب کنید.
شماره 2: در این قسمت نامتان را کامل بنویسید ، دقت کنید که کل فرم رو باید به انگلیسی پر کنید نه فارسی ، اگر پاسپورت هم دارید ، بهتره اسمتون رو از روی پاسپورت بنویسید.
از اینجا به بعد دیگه جمله در این قسمت رو نمینویسم ، فقط جلوی هر شما مینویسم که چه چیزی باید شما وارد کنید یا بنویسید .
شماره 3: نام خانوادگیتان را بنویسید.
شماره 4 : آدرس اون کشوری که با آی پیش وارد شدید و در فرم قبلی اسمش هم بالای فرم بود ، را بنویسید ، این آدرس رو میتونید توی نت سرچ بزنید پیدا کنید.
شماره 5:  چیزی نیاز نیست بنویسید.
شماره 6: نام شهری که آدرس رو درش انتخاب کردید بنویسید.
آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)
شماره 7:  نام منطقه یا محله یا ناحیه یا استان یا ایالت را بنویسید.
شماره 8:  کد پستی اون منطقه رو بنویسید.
شماره 9 :  وقتی شما با آی پی یک کشور وارد میشید این قسمت خودش اتوماتیک نام اون کشور رو میاره و نیازی نیست روی این قسمت کاری انجام بدید .
شماره 10:  نا کشوری که با آیپیش وارد شدید و آدرش رو نوشتید.
شماره 11:  یک شماره موبایل یا تلفن از اون کشور بنویسید ، کسی باهاتون تماس نمیگیره و مشکلی نداره که شماره چی باشه ، فقط باید با فرمت آدرستون بخوره ، یعنی شماره موبالهای اون کشور باشه نه کشور دیگری .
شماره 12: شغلتون رو انتخاب کنید ، بهتره Education  رو انتخاب کنید و اگه شغلتون واقعا توی اون فرم هست  انتخابش کنید و اگه نیست همون Education  رو انتخاب کنید.
شماره 13:  تاریخ تولدتون رو دقیق به میلادی وارد کنید در واقع از سمت چپ میشه ماه ، روز، سال ...
تا قسمت 13 که همه گزینه ها رو پر کدید درواقع قسمت اول یا همون Step1 رو الان تموم کردید ، حالا روی گزینه Next Step  که پائین فرم  هستش کلیک کنید تا برید مرحله دوم یا همون Step 2 ، که در ادامه نحوه پرکردن موارد این قسمت رو هم که شبیه تصویر زیر هست توضیح میدم.
آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)
شماره 14: ایمیلتان را وارد کنید ، این ایمیل شماره حساب شما میشود پس تو وارد کردنش دقت کنید.
شماره 15:  یک پسور برای حساب بانکیتون انتخاب کنید ، دقت کنید که پسور ایمیلتون رو ننویسید اینجا ، یک پسورد جدا برای خودتون انتخاب کنید و بعد از اینکه پسورد و ایمیل رو ثبت کردین ، روی یک تکه کاغذ هم یادداشت کنید که فراموشش نکنید ، چون موقع وارد شدن به حساب پیزاتون ، بهش نیاز دارید.
شماره 16:  همون پسوردی که در شماره 15 نوشتین ، در این قسمت هم همون رو بنویسید مجدد.
شماره 17: یک رمز برای خودتون انتخاب کنید ، این رمز که بهش میگن Transaction pin  چی هست و کجا به درد میخوره ؟ هر زمان که شما بخواهید پولهای توی حساب Payza رو که دارید ، به حساب یکی دیگه انتقال بدین ، سیستم از شما میخواد که این Transaction Pin رو وارد کنید ، باز هم تکرار میکنم این رمز رو هم یکجا یاداشت کنید که فراموشتون نشه.
شماره 18 : همون رمزی که در قسمت شماره 17 نوشتین ، اینجا هم مجدد همون رو وارد کنید.
آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)
شماره 19: از منوی کشویی یک سوال انتخاب کنید به دلخواه که بتونید جوابش رو هم بدین.
شماره 20 : جواب سوالی که در قیمت 19 وارد کردید رو بنویسی.
نکته مهم: اینکه ، سوال و جوابی که وارد کزدین رو حتما یادداشت کنید بعدا بهش نیاز دارید.
شماره 21 : گزینه No رو انتخاب کنید.
شماره 22: دوتا کلمه ای که در کادر بالا مبینید رو وارد کنید.
شماره 23: این قسمت از شما خواسته که اگه با قوانین پیزا موافق هستید ، این مربع رو کلیک کنید و شما باید این گزینه را تیک بزنید.
شماره 24: خوب Step 2  هم تموم شد و اگه مطمن هستید که همه چیز رو درست نوشتین ، حالا روی گزینه Final Step  کلیک کنید که برید به مرحله پایانی یعنی STEP 3.
حالا وارد مرحله یا همون Step 3  که شدین ، صفحه ای که باز میشه شبیه تصویر زیر هست:
آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)
شماره 25: در این قسمت ایمیل شما که موقع ثبتنام و افتتاح حساب وارد کردین ، میاد ، یعنی وقتی وارد مرحله 3وم یا همون Step 3  که شدین در این قسمت ایمیلتون رو میبینید.
حالا تا این مرحله شما حساب بانکی اینترنتیتون رو در پیزا باز کردین و در این مرحله 3 داره به شما میگه که یک ایمیل برای شما از طرف پیزا ارسال شده . این ایمیل چی هست ؟ ایمیلی هست که یک لینک درش هست و باید روش کلیک کنید تا حسابتون فعال بشه و سایت مطمئن باشه که ایمیلی که باهاش ثبتنام کردین مال خودتونه.
شماره 26 چیه ؟ در شماره 26 داره  میگه اگه اون ایمیل براتون ارسال نشده روی شماره 26 کلیک کنید ، ولی یادتون نره اول ایمیلتون رو چک کنید ، اگه از طرف پیزا براتون ایمیل نیومده بود روی شماره 26 کلیک کنید.
خوب حالا دیگه وقتشه که برید و وارد ایمیلتون بشید و ایمیلی که از طرف پیزا براتون امده رو باز کنید.
حالا برای فعال کردن نهایی حسابتون ، باید روی لینکی که نوشته شده  Click here to validate your emaile address  کلیک کنید ، هر زمان که روی این لینک کلیک کنید ، وارد صفحه اصلی حساب بانکی اینترنتیتون بنام PAYZA  میشید که شبیه تصویر زیر هست:
آموزش باز کردن حساب پی زا (payza)
خوب بهتون تبریک میگم ، شما الان یک حساب بانکی اینترنتی دارید بنام PAYZA  که میتونید به راحتی هر نوع پول اینترنتی رو از این طریق برداشت یا پرداخت کنید.
دوستان خوبم ، این حساب بانکی اینترنتی که الان باز کردین فقط مختص شماست و دقیقا شبیه به یک ایمیل هست و فقط شما میتونید بهش دسترسی داشته باشید و ازش استفاده کنید.

نکاتی که حتما باید در نظر داشته باشید
1-حساب پیزا ایران رو مسدود کرده و ابتدا یک VPN  باید بخرید ،و ترجیحا یک VPN  با آی پی اختصاصی بگیرید که امنیت بالایی داشته باشه و همیشه برای ورود به حساب بانکی اینترنتیتون ، برای انتقال وجه و هر کار دیگه ای که با حسابتون داشتین ، اگه توی ایران بودین فقط با همین آی پی وارد بشید ،  و از طریق این VPN  آی پی آدرس ایران رو تغییر بدین به یک کشور دیگه ، لطفا نرید توی این سایتها وی پی ان دانلود کنید چون آی پی آدرس اکثرشون مثل همه ، باید یک VPN  با IP  اختصاصی بخرید.
2-هر کشوری رو که انتخاب کردین که با آی پیش وارد بشید ، در فرم ثبتنام برای افتتاح حساب ، باید آدرس و شماره تماس همون کشور رو وارد کنید.
منبع این آموزش سایت "کسب درامد اینترنتی" به آدرس
"earnmoneyyy.blogsky.com"
می باشد
  • موافقین ۰ مخالفین ۰
  • ۹۴/۰۱/۳۱
  • ۱۴۲۴ نمایش
  • ایری ...

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">